بازگشت
0 کالا
محصولی در سبد خرید شما نیست
گروه‌ محصولات
  فیلترها
  Preferences
  جستجو

  محلول تقویت و رشد ابرو لامینین

  Laminin Eyebrow Growth Booster Lotion
  بـرنـد: لامینین | Laminin
  28,000 تومان
  وضعیت: موجود / کالای اصل / ۱۵ روز مهلت عودت
  زمان تحویل: ۱ تا ۳ روز کاری

  محلول تقویت و رشد ابرو

  ابـــرو جزئی از صـورت است که بــرای شکل دادن صورت لازم و ضـروری است. چهره کــلی فرد در صورت ریزش ابــرو دچار تغییــر عمده می گردد.

  علل متعددی وجـود دارند که باعث ریزش موقت یا دائــم ابرو می شود، عوامــلی ازقبیل بیماری های غدد درون ریــز یا تغییرات هورمونی، عفونت ها, بیماری های خود ایمنی، التـهاب ناشی از بیــماری های پوســـتی، داروهــا (داروهای ضد فشار خون، داروهای روانپزشکی، داروهای ضد تشنج و …) شـیمی درمانی، فلزات سنگین، مواد سـمی، مصرف بیش ازحد ویــتامین ها و مواد معدنی، بیماریـهای روانی (تریکوتیلومانیا)، ضربه های فیزیکی و … می تواند باعـث ریزش و نازک شدن مــو و ابــرو گردد. به همین منظور شرکت گل افشان آرایش اقدام به تولید اولین محلول تخصصی تقویت ابرو با فرمولاسیونی متشکل از 7 عصاره گیاهی و برترین ماده در زمینه رویش مجـدد مو در سال 2012 (کپکسیل) نموده است.

  مزایا محلول تقویت ابرو لامینین

  • قطـع سریع ریـــزش و محرک رویـش مجـدد ابــرو
  • افزایش جـریان خـون و کمک به تغذیه فولیــکولها
  • تحریک متابــولیسم سلولی در فولیــکولهـای ابــرو
  • افزایش ضخامت موهای ابرو و پرپشت نمـودن آن
  • قابل استفاده برای ابروهای رنگ شده، تیغ زده و تاتو شده
  • قابــل استفــاده برای خـانم هــا و آقایــان
   ترکیبات موثر Ingredient
    رزماری rosemary

  جلوگیری از ریزش مو و تقویت آن:
  تــرپن‌ها و ترپنوئیـــدهای موجود در رزمــاری باعث دیلاتــاسیون عـروق، بــــهبود گردش خون محیطی و تغذیه بهتر فولیکول مو می شوند. در انسان، مصرف موضعی رزمــاری گردش خـون را بهبود می بخشد که به علت اثرات مشـخص تحریکی روی پوســـت است سبب تشویق رشد مو با بهبود جـریان خون به پوست سر، مو قوی،  تحریک رشد  مو می شود.

   گزنه Stinging Nettle

  گـزنه مو را تقویت کرده و از ریـزش موی جلوگیری می‌کند، حتی در بعضی از موارد موی دوباره می‌روید . بررسـی روی تركیب های تشكیل دهنده ایــن گیاه نــشان دهنده اثـــرهای مفید روی رشد موهاست. از سوی دیگر، این تركیب ها روی آنزیم 5 آلفاردوكتاز اثر مهاركنندگی دارند كه شاید توجیهی برای این خاصیت باشد.

  دم اسبی horsetail plant

  این گیاه حــاوی ماده ای به نام سیلیکا است که با جوانسازی پیاز مو باعث رشد و تقویت آن می شود.

  آویشن Wild Thyme

  جریان خون را در آن قسمت بیشتر کرده و پـیاز مو تغــــذیه شود آویــشن گردش خون در پــوست سر افزایش می یابد، و همچنین از بین بردن باکتریایی، قارچی و انگلی مهــاجمان مــحل رویش مو می شود.

  فارفارا Colts Foot

  این گیاه دارای مقدار زیادی سیستین (یک اسید آمینه) و گوگرد و سیلیس ( مواد معدنی)، که هر دو برای پوست و مو مفید است. سیستین، اعمال موضعی، شناخته شده است برای کـمک به تقویت مو و رشد. سطح بالایی از سیلیکا، تسکین دهنده به پوست است، مطالعات نشان داده اند که عصاره مایع کلتسفوت فعالیت ضد میکروبی خوبی داشتند.

  روغن درخت غان Brich Oil

  یک گیاه طبیعی و موثر بر رشــد مو است روغن این درخت به تقویت ریشـه های مو و کسانی که ریزش مو ابرو را تجربه کرده اند کمک میکند. همچنین در کاهــش اثرات سمـی شیمی درمانی و پرتــو درمانی  برای تحریک مجددو رشد موی ابرو موثر است.

   کپکسیل Capixyl

  یک ماده جدید و منحصربفرد که برای جلوگیری و متوقف کردن ریزش ابرو و تحریک رشد مجدد مو طراحی شده است.
  کپکسیل یک پپتید همراه با عصاره شبدر قرمز است که از تمامی عواملی که سبب ریزش و نازک شدن ابرو می شود جلوگیری کرده و ابروها را ضخیم  و پرپشت می کند.

  برگرفته از وبسایت شرکت تولید کننده محصولات لامینین